Maltepe İkinci El Eşya

Maltepe İkinci El Eşya

Umay Spot Firması olarak uzun yıllardır Maltepe İkinci El Eşya olarak hizmet vermekteyiz. Tüm ilçelerde sorunsuz hizmet politikası ile profesyonel hizmet bilincimiz sayesinde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Sizlerin eşyalarınıza verdiğiniz değeri biliyoruz. Uzun süre zarfında kullandığınız yada değiştirmek istediğiniz eşyalarınızın alım satım işlemlerini en hızlı şekilde gerçekleştirip sizleri mağazamızdan mutlu ayrılmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Mevcutta bulunan eşyalarınızın sıfır veya ikinci el olması fark etmiyor. Alınabilir durumda olan tüm eşyalarınızı değerinde nakit olarak dilediğiniz saat ve günde teslim alabiliyoruz. Üstelik hızlı ve kolay çözümlerle bunları gerçekleştiriyoruz.

Satmak istediğiniz eşyalarınızın resimlerini bizlere whatsapp üzerinden ilettiğiniz takdirde fiyatını biçerek süreci başlatıyoruz. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Maltepe İkinci El Eşya firmamız İstanbul’un tüm bölgelerinde hızlı servis imkanını sizlere sunmaktadır. Gönderdiğiniz resimler üzerinden analizler yapılarak artı hasar oluğ olmadığını tarafımıza bildirmeniz size en iyi fiyat teklifini sunmamız için yeterli olacaktır.

İstanbul’da Marka haline gelen Umay  spot mağazası olarak İkinci el eşya alanlar olarak bu ticaret alanına olan vizyonunuzu değiştirmekte kaliteli bir firma olarak yıllardır varlığımızı sürdürmekteyiz Maltepe spotçu ve diğer hizmet bölgelerimizi görmek için diğer sayfalara göz atabilirsiniz.

İkinci el eşyalarınızı özenle alan firmamız İstanbul genelinde tüm semtlerde hizmet vermektedir. Elden çıkarmak istediğiniz ev eşyalarınıza mobilyalarınıza, led televizyonlarınıza anında nakit ödeme yapmaktayız. Tüm eşyalarınızı Maltepe Spotçu firması olarak adresinizden teslim almaktayız. Dilediğiniz zaman arayabilir Whatsapp üzerinden elden çıkarmak istediğiniz ürünlerin resimlerini atarak fikir sahibi olabilirsiniz. Anında tarafınıza geri dönüş yapılarak sizinde uygun görmeniz durumunda verdiğiniz zaman diliminde