İstanbul Gümüş Alanlar

İstanbul’da gümüş  alanlar arayanlardansanız büyük ihtimalle bu sitede satmak istiyorum dediğiniz gümüş eşyayı satacaksınız. Neden mi? Çünkü biz tüm İstanbul’daki gümüş eşya alanlar içindeki en yüksek fiyat teklifini verdiğini iddia eden bir ikinci el eşya alım satım mağazasıyız. Sizlere hayal ettiğiniz ürünü almada bir nebze olsun yardımcı oluyoruz. Nasıl mı? Gümüşlerinize yüksek fiyat verdiğimizden satıp nakit ihtiyacınız azalıyor. Ayrıca bir de alacağınız 2.el olsun sıfır olsun mağazamızdan görüp beğendiğiniz eşyanın fiyatında çok yardımcı oluyoruz.


İstanbul’da Gümüş Eşya Alan Yerler

Sizler İstanbul’da gümüş eşya alan yerler arayışındayken bizde aldığımız antika ve sıfır gümüş eşyalardan bahsetmezsek olmaz tabii ki  İşte aldığımız gümüş eşya çeşitleri;

Gümüş Masaüstü Kalemlik,

Gümüş Aynalar,

Gümüş Kutular,

Gümüş Kuranı Kerim-Rahleler,

Gümüş Çerçeveler,

Gümüş Şekerlikler,

Gümüş Boller,

Gümüş Sepetler,

Gümüş Meyvelikler,

Gümüş Şamdanlar,

Gümüş Bardaklar,

Gümüş Küllükler,

Gümüş Tabaklar,

Fakat bundan önce İstanbul ikinci el eşya alanlar hakkında bilgi almadan gümüş eşyalarınızı satmanızı tavsiye etmiyoruz. Çünkü nasıl satacağınız hakkında bazı bilgiler içeriyor. Hızlı bir şekilde okuyup bilgi edinip gümüşlerinizi İstanbul’daki gümüş eşya alan yerlere satabilirsiniz.